Новости Северодонецка

Викладач Далівського університету став учасником берлінського форуму UkraineLab

10.10.16
13:21
0
3
Новости Северодонецка: Викладач Далівського університету став учасником берлінського форуму UkraineLab

Старший викладач кафедри логістичного управління та безпеки руху на транспорті Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Євген Медведєв  став учасником форуму «UkraineLab: поліфонія активізму та дослідження європейськості», що пройшов у Берліні.

Форум UkraineLab вперше поїхав за кордон. Цей воркшоп є мозаїкою особистих дигітальних історій громадських активістів, культурних інноваторів, освітян, соціальних підприємців, журналістів, науковців та державних службовців, які втілюють в життя інновативні й важливі ініціативи задля розвитку різноманітного європейського суспільства в Україні.

Учасники обговорювали питання, шукали спільні та індивідуальні відповіді, ділилися найкращими практиками та зав’язували якісні партнерства як у межах України, так і на європейському рівні.

14440960_996570580455808_8056217586272167446_n.jpg

Протягом форуму учасники працювали як у великій спільній групі, так і в компактніших фахових. Ці фахові групи – так звані тематичні кластери – шукали інновативні рішення в галузях освіти, культури, суспільстві, інновацій, політиці, медіа. Форум поєднав різні формати: ярмарок організацій, робочі групи, практичні майстер-класи, індивідуальне спілкування та інші.

Окрім роботи в кластерах на учасників форуму чекала насичена культурна програма: концерт музиканта Любомира Мельника та української групи «V вимір», літературні читання Софії Андрухович, Андрія Бондара, Богдана Логвиненка, Володимира Рафєєнка, різноманіття в Україні, виступ та інше.
 

Гарри Север
Рейтинг: 
Голосов пока нет

Добавить комментарий

Комментарии