Новости Северодонецка

В м. Сєвєродонецьку до профорієнтаційної роботи долучилися курсанти ВНУ МВС

24.01.19
10:30
0
9

 

Хто, як не курсанти вищих навчальних закладів зі специфічними умовами навчання, краще розкажуть випускникам про свій вибір професії та порядок вступу до навчальних закладів системи МВС. Саме тому, разом з дільничними офіцерами поліції та інспекторами ювенальної превенції Сєвєродонецького відділу поліції курсанти відвідують школи міста з корисною інформацією.

Вже майже два тижні у Сєвєродонецькому відділі поліції курсанти Київського, Харківського та Дніпропетровського вишів МВС проходять навчальну практику, під час якої майбутні офіцери поліції поринули у щоденну роботу правоохоронців.

Окрім профілактики, розкриття та розслідування правопорушень, вони прийняли активну участь у профорієнтаційній роботі із завтрашніми випускниками. У навчальних закладах проведені зустрічі з учнями 11-х класів, розміщені інформаційні матеріали у школах, училищах, технікумах.

Детальну інформацію про порядок та умови отримання направлення територіального органу на навчання у навчальних закладах із специфічними умовами навчання МВС України можна отримати у відділі кадрів Сєвєродонецького відділу поліції, що знаходиться за адресою: вул. Партизанська, 16, кабінет 14 або телефоном: 4-30-57.

Сєвєродонецький відділ поліції
Рейтинг: 
Голосов пока нет

Добавить комментарий

Комментарии