Новости Северодонецка

Студенти СНУ ім. В.Даля поспілкувалися з хірургом і письменницею в одній особі

24.11.16
8:56
0
24
Новости Северодонецка: Студенти СНУ ім. В.Даля поспілкувалися з хірургом і письменницею в одній особі

В науковій бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля студенти зустрілися з жінкою-хірургом, яка стала відомою на всю Україну після того, як її показали у новинах загальнонаціональних телеканалів. Після окупації Первомайська  Лідія Басс-Бугакова продовжувала працювати у міській лікарні і передавала українським військовим цінну інформацію про бойовиків. Лідію Іванівну вчасно попередили добрі люди про небезпеку і вона змогла утекти з рідного міста.

2_0.jpg

«Скажіть, а Ви – за мир?» - спитав один зі студентів. Зважаючи на розповідь Лідії Іванівні про її патріотичну позицію, запитання можна було сприйняти як провокаційне. Гостя відповідала спокійно – мовляв, все залежить, як розуміти це поняття. Якщо мається на увазі тиша, магазин, що працює і гроші, за які можна купити ковбасу – і все це за будь яких обставин, то такий мир не потрібний, бо дуже великою ціною вже заплачено за більш важливі речі.  

Лідія Іванівна відповідала на запитання студента з повагою до його позиції. Одна з представлених на зустрічі книг Лідії Басс-Бугакової так і називається «Позиція». Її персонажі – реальні люди із зміненими прізвищами, а головна думка така – людина, яка має погляди, протилежні від твоїх, визиває повагу, якщо це її принципова позиція і вона не змінюється слідом за флюгером.

3.jpg

Зараз Лідія Іванівна, не зважаючи на свій поважний вік,  працює хірургом. Своїм досягненням вважає, що шістьох своїх колег переконала змінити погляди на патріотичні по ставленню до своє країни як такої, а не до влади, яка мине.

Гарри Север
Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (1 голос)

Добавить комментарий

Комментарии