Новости Северодонецка

Податковою міліцією м. Сєвєродонецька викритий факт незаконноговиготовлення, збуту алкогольних напоїв, що призвели до отруєння та смерті громадян

3.10.16
15:55
0
4

Працівниками оперативного управління ДПІ у м. Сєвєродонецьку, в рамках проведення операції «Акциз - 2016», при взаємодії та процесуальному керівництві Сєвєродонецької місцевої прокуратури, виявлений факт збуту незаконно виготовлених фальсифікованих алкогольних напоїв, що становлять загрозу для здоров`я людей та призвело до тяжких наслідків, а саме отруєння та смерті громадян.

Оперативниками було встановлено, що на території оперативного обслуговування податкової міліції м. Сєвєродонецька, громадянами були придбані лікеро-горілчані напої, виготовлені з недоброякісної сировини, після вживання частки яких їх стан здоров`я різко погіршився.

В результаті отруєння трьох громадян – один з них потрапив до реанімаційного відділення лікарні, двоє інших – померли. Винесений діагноз лікарів – отруєння сурогатами алкоголю.

За виявленим податківцями фактом, Сєвєродонецькою місцевою прокуратурою до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення, що кваліфікуються за ч.3 ст.204 КК України.

На даний час триває досудове слідство, встановлюється ланцюг постачання спиртовмісної рідини, пластикової та скляної тари, обладнання та коло осіб, причетних до скоєння зазначеного правопорушення.

ОУ ДПІ у м. Сєвєродонецьку ГУ ДФС у Луганській області
Рейтинг: 
2
Средняя: 2 (1 голос)

Добавить комментарий

Комментарии