Новости Северодонецка

Організація систем безпеки окремих осіб на тлі соціальних систем, організацій, держави

1.11.16
9:08
0
32
Новости Северодонецка: Організація систем безпеки окремих осіб  на тлі соціальних систем, організацій, держави

Під такою назвою відбулося відкрите заняття у Сєвєродонецькому інституті МАУП.

У заході взяли участь викла­дачі і студенти юридичних фа­культетів навчальних закладів міста, правоохоронці, представники підприємств та установ Луганщини.

Лектор – професор МАУП, кандидат юридичних наук, радник Міжнародного агентства бізнес-безпеки «СВР» Сергій Олексійович Лисенко, який пройшов трудовий шлях від опер­уповноваженого до заступника начальника УБОЗ Харківської та Київської областей. Залишив державну службу у званні підполковника міліції (2012). За час служби отримав понад 30 відомчих та іноземних відзнак і нагород. Життєве кредо: «Справедливість – це рівновага між добром і злом». 
Сергій Олексійович представив на розсуд аудиторії свій погляд на стан безпеки соціальних систем різ­них рівнів, охарактеризував до­слідження вчених Європи в цій га­лузі, презентував уні­кальний підбір методик і засобів діагностики, виявлення, локалізації та попередження загроз безпеці. 

Особливий інтерес ауди­торії викликали демонстрування лек­тором роботи з детектором брех­ні і методів протидії поліграфним опитуванням.

В рамках заходу від­булася презентація автор­ських книг С.О. Лисенка: «Теория управления безопасностью систем (организаций)», «Самоучитель сыщика, или преступления раскрываем сами», «Корпоративные конфликты и методы их разрешения». Ці книги та питання, які висвітлювалися на занятті, викликали справжній інтерес у слу­хачів. Саме тому лекція закінчилася жвавою дис­кусією між лектором і аудиторією.

Рейтинг: 
Голосов пока нет

Добавить комментарий

Комментарии