Новости Северодонецка

Науковій бібліотеці СНУ ім. В.Даля подарували терези

25.11.16
11:12
0
28
Новости Северодонецка: Науковій бібліотеці СНУ ім. В.Даля подарували терези

Сєвєродонецький інженер-механік і скульптор Олександр Моісеєнко подарував науковій бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля металеву композицію, що символізує перевагу книги над сучасними гаджетами у процессі здобуття знань. 

Це терези, на одній чаші яких - лише одна книга, а на іншій – купа телефонів, смартфонів, планшетів.  За задумкою MAGа (це псевдонім майстра і байкарський, і волонтерський) терези не рухаються, бо книга завжди переважує.

1-dscn1072.jpg

Композиція зроблена з важелів дореволюційних часів, привертає увагу відвідувачів бібліотеки незвичайним виглядом, але ще не відомо, де буде її постійне місце.

Залізні вертуха, метелик, папуга, павич, дракон, павук, гармата – це не повний перелік композицій, які сєвєродончани можуть зустрінути на вулицях міста. Це теж витвори  Олександра Георгійовича у стилі техно-арт.

1-dscn1061.jpg

Олександр Моісеєнко вважає себе родоначальником ще одного стилю – АТО-арт, бо почав створювати композиції з уламків снарядів.  Його пам’ятний знак під назвою «Дзвін війни» вже встановлений у Сумах.

Гарри Север
Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (1 голос)

Добавить комментарий

Комментарии