Новости Луганщины

Заміна Суркова на когось іншого не змінить агресивної політики Кремля щодо України - Смолій

27.01.20
14:15
0
1
Новости Луганщины: Заміна Суркова на когось іншого не змінить агресивної політики Кремля щодо України - Смолій

Зняття Владислава Суркова з посади помічника президента Росії та заміна його на когось іншого майже нічого не змінить у політиці Росії щодо України.

Про це в ефірі "Прямого" сказав політичний експерт Андрій Смолій.

"Політики РФ щодо Україну не змінюється приблизно 350 років. Тому, від заміни Суркова нічого не зміниться. Від перестановки імен і прізвищ відношення Кремля до України залишається незмінним. Їхнім бажанням номер один є ліквідація української державності в ідеалі, а як мінімум - встановлення політичного контролю над Україною. Тому, заміна Владислава Суркова на Дмитра Козака чи на когось іншого нічого суттєво не змінить", - сказав експерт.

Смолій додав, що зміни всередині керівництва РФ можуть вплинути на характер агресії в Україні.

"Сурков завідував агресивним планом військової можливості впливу на Україну. А той же Козак займався політичними питаннями - внутрішньою дестабілізацією у Придністров'ї чи Південній Осетії. Зараз варто очікувати, що Україну будуть намагатися руйнувати не ззовні, а зсередини. Але в будь-якому разі, Кремлю треба отримати контроль над всією Україною", - зазначив політолог.

Нагадаємо, раніше прессекретар президента РФ Володимира Путіна Дмитро Пєсков не підтвердив відставку Владислава Суркова, проте повідомив, що курс Росії щодо України не змінився.

На думку експертів звільнення Суркова з посади помічника Володимира Путіна, і заміна його у цій ролі заступником глави Адміністрації президента РФ Дмитром Козаком, свідчить про зміну тактики Росії щодо підпорядкування собі України.

Рейтинг: 
Голосов пока нет

Добавить комментарий