Новости Луганщины

В "ЛНР" студенти військової кафедри проходять "практику" у військових частинах бойовиків

6.08.19
17:27
0
300
Новости Луганщины: В "ЛНР" студенти військової кафедри проходять "практику" у військових частинах бойовиків

На сайті "Луганського національного університету імені Тараса Шевченка" розміщена інформація про те, що даний навчальний заклад перетворено на джерело поповнення рядів бойовиків. Йдеться про те, що "Студенти військової кафедри ЛНУ ім.Т.Шевченка  пройшли практиву в одній із військових частин народної міліції (НМ) ЛНР". Далі інформація конкретизується: "Практика проходила з 26 червня по 26 липня поточного року. Під час її проходження студенти займалися загальновійськовою підготовкою і працювали на техніці зв'язку, що стоїть на озброєнні НМ ЛНР. Під час проходження практики студенти отримали практичний досвід роботи у напрямку організації зв'язку в збройних силах НМ ЛНР. Побачивши реальне життя військовослужбовців, багато студентів виявили бажання продовжити службу в рядах НМ ЛНР. Після закінчення практики студенти успішно здали державні іспити ".

В інформації зазначається, "що військова кафедра Луганського національного університету імені Тараса Шевченка було створено 31 серпня 2016 року на підставі Розпорядження Ради міністрів ЛНР № 863-р від 09 серпня 2016 року із закріпленням військово-обліковою спеціальністю «Організація зв'язку ». 

Далі йдеться про те, що "основні цілі діяльності військової кафедри ЛНУ імені Тараса Шевченка:

реалізація програми військової підготовки офіцерів запасу за військово-обліковою спеціальністю «Організація зв'язку»;
проведення військово-патріотичної, виховної роботи та роботи по військово-професійної орієнтації молоді;
зосередження основних зусиль на реалізації в повсякденній діяльності керівних документів з планування, ведення та вдосконалення науково-методичної роботи як складової частини освітнього процесу у ВНЗ ".

"Після закінчення програми навчання випускники кафедри проходять навчальні польові збори в кількості 144 годин. Завершальним кроком у навчанні є складання державних іспитів, після чого наказом голови Луганської Народної Республіки випускникам військової кафедри ЛНУ імені Тараса Шевченка присвоюється офіцерське звання молодшого лейтенанта запасу, яке дає їм право служити в силових структурах ЛНР ".

Таким чином, незаконно діючий навчальний заклад перетворено на джерело кадрового складу для формувань бойовиків.

 

Рейтинг: 
Голосов пока нет

Добавить комментарий