Новости Луганщины

Прокуратура посилить контроль за розслідуванням злочинів проти національної безпеки

27.01.20
10:39
0
10
Новости Луганщины: Прокуратура посилить контроль за розслідуванням злочинів проти національної безпеки

У прокуратурі Луганської області створено управління нагляду у кримінальних провадженнях щодо злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту. До його складу   увійшли 28 прокурорів.  

Як повідомляє прес-служба відомства, новостворений структурний підрозділ    "здійснюватиме процесуальне керівництво та контроль за розслідуванням у кримінальних провадженнях щодо злочинів проти основ національної безпеки України, громадської безпеки, миру, безпеки людства і міжнародного правопорядку, недоторканності державних кордонів та інші злочини, вчинені в умовах збройного конфлікту на тимчасово окупованих територіях Донбасу або пов'язані зі збройною агресією Російської Федерації проти України".
      
У рамках своєї діяльності прокурори тісно співпрацюватимуть із громадськими правозахисними організаціями щодо питань документування воєнних злочинів, використовуватимуть відкриті джерела інформації та комунікуватимуть з постраждалими або свідками злочинних дій. Крім того, координуватимуть роботу правоохоронних органів   області у цьому напрямі.
      
Зазначається, що нині прокурори обласної та місцевих прокуратур області здійснюють процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у понад 5 100 кримінальних провадженнях цієї категорії. Організаційне та методичне керівництво управлінням здійснюється відповідним Департаментом  Офісу Генерального прокурора. Така чітко вибудована вертикаль необхідна для активізації та систематизації підходу розслідувань для кінцевого результату -- невідворотності покарання винних.

Рейтинг: 
Голосов пока нет

Добавить комментарий