Новости Луганщины

Позбудься нелегальної зброї!

28.09.17
12:25
0
4

 

 

На Луганщині розпочинається місячник добровільної здачі зброї

З метою протидії незаконному розповсюдженню та виведенню зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів з незаконного обігу Головним управлінням Національної поліції в Луганській області з 01 по 30 жовтня 2017 року на території області проводиться місячник добровільної здачі зброї.

Нагадуємо, що особа, яка під час проведення місячника добровільно здала до поліції зброю, боєприпаси, вибухові речовини або вибухові пристрої, відповідно до ч. 3 ст. 263 КК України звільняється від кримінальної відповідальності.

Якщо громадянин у вказаний термін добровільно здав до поліції мисливську вогнепальну, холодну, газову зброю, то в подальшому після оформлення відповідних документів він має можливість зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах.

Шановні жителі м Сєвєродонецька, якщо кому-небудь відомо про незаконно зберігається вогнепальній зброї, бойових припасів, вибухових матеріалів, просимо звертатися до Сєвєродонецького ВП ГУНП в Луганській області, а також за телефонами: 102, 4-40-05, 4-41 -30.

Важливо пам’ятати, що незареєстрована зброя може призвести до лиха не лише у вигляді кримінальної відповідальності, а й травмувати власника та членів його родини!  

Рейтинг: 
Голосов пока нет

Добавить комментарий