Новости Луганщины

На Луганщині три міста залишаються без води через борги

22.10.19
9:14
0
101
Новости Луганщины: На Луганщині три міста залишаються без води через борги

У Луганській області близько 80 тисяч жителів трьох міст досі залишаються без централізованого водопостачання через заборгованість за електроенергію, яке було відключено 18 жовтня.

«Протягом доби підрозділами ДСНС населенню та на об’єкти інфраструктури підвезено 152 м3 технічної ]]>води]]> (з початку робіт 459,5 м3 технічної води)», - йдеться у повідомленні.

18 жовтня у м.Лисичанськ у зв’язку із заборгованістю за спожиту електроенергію відключено від електропостачання 3 насосні станції ЛКСП «Лисичанськводоканал» («ГТВ», «Білогорівська» та «Боровська»), внаслідок чого без централізованого водопостачання залишились центральна, південна частини м. Лисичанськ, м. Привілля та м. Новодружеськ, загалом близько 80 тис.

мешканців.

Комісія з питань надзвичайних ситуацій визнала, що повне обмеження постачання електроенергії на об’єкти Лисичанськводоканалу призвело до виникнення надзвичайної ситуації державного рівня.

Також, у зв’язку з виникненням надзвичайної ситуації, вирішено внести зміни до графіків роботи підпорядкованих закладів освіти та культури, а у разі необхідності призупинити функціонування вищезазначених закладів; внести зміни до режиму роботи медичних закладів та відмінити планові операції.

Рейтинг: 
Голосов пока нет

Добавить комментарий