Новости Луганщины

Місячник добровільної здачі вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухових речовин

1.04.17
9:27
0
12

Важливо пам’ятати, що незареєстрована зброя може призвести до лиха не лише у вигляді кримінальної відповідальності, а й травмувати власника та членів його родини!   

З 1 по 30 квітня 2017 року на території обслуговування Сєверодонецького відділу поліції ГУНП в Луганській області проводиться операція «Місячник добровільної здачі вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухових речовин».

Відповідно до третьої частини статті 263 Кримінального кодексу України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами», звільняється від кримінальної відповідальності той, хто ДОБРОВІЛЬНО здав органам влади зброю, боєприпаси, вибухові речовини або вибухові пристрої.

Даний місячник надає можливість людині, яка незаконно зберігає у себе вогнепальну зброю, боєприпаси, вибухові речовини або вибухові пристрої, уникнути кримінального покарання у вигляді позбавлення волі.

 

Шановні жителі м Сєвєродонецька, якщо кому-небудь відомо про незаконно зберігається вогнепальній зброї, бойових припасів, вибухових матеріалів, просимо звертатися до Сєвєродонецького ВП ГУНП в Луганській області, а також за телефонами: 102, 4-40-05, 4-41 -30.

 

Сєвєродонецький відділ поліції
Рейтинг: 
Голосов пока нет

Добавить комментарий