Новости Луганщины

Делегація СНУ ім. В.Даля ознайомилася з роботою британського університету в Лідсі

20.10.16
22:26
0
15
Новости Луганщины: Делегація СНУ ім. В.Даля ознайомилася з роботою британського університету в Лідсі

Відбувся перший ознайомчий візит співробітників Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля до партнера -  Лідського університету  (м. Лідс, Велика Британія) з метою обговорення потенційних напрямків співпраці між українським і британським вишами.

Поїздка відбулася у вересні завдяки отриманому гранту для здійснення ряду заходів з мобільності та партнерства між вищими навчальними закладами України та Великої Британії у рамках програми «Інтенаціоналізація вищої освіти» Британської Ради в Україні.

1kartinka.jpg

Делегація СНУ ім. В. Даля у складі  проф. Горбунова М.І., завідувача кафедрою залізничного, автомобільного транспорту та підйомно-транспортних машин, проф. Самсонкіна В.М., провідного наукового співробітника Галузевої науково-дослідної лабораторії «Тягові якості та економічність локомотивів» та Ціхмистро С.І., молодшого наукового співробітника цієї ж лабораторії ознайомилась з університетським кампусом та провела робочу зустріч із науковими співробітниками Інституту транспорту Лідського університету проф. Ентоні Вайтінгом та Ендрю Смітом. На зустрічі були презентовані наукові напрямки роботи обох університетів та обговорені проекти співпраці в рамках програми Н2020 та Shift2Rail.

До кінця 2016 року планується організувати другий ознайомчий візит до британського вишу для обговорення напрацьованих матеріалів у вигляді проектних пропозицій для грантової програми Н2020.

Рейтинг: 
Голосов пока нет

Добавить комментарий