Новости Луганщины

Амністія бойовиків, які воювали на Донбасі, неможлива за жодних умов

8.10.19
13:39
0
165
Новости Луганщины: Амністія бойовиків, які воювали на Донбасі, неможлива за жодних умов

Про це заявив заступник голови фракції "Слуга народу", член аграрного комітету Дмитро Соломчук.

Так, за словами політика, наразі його колеги розробляють законопроєкт щодо вирішення конфлікту на сході України. Однак, у ньому не передбачається амністія людей, які усі ці роки воювали на стороні бойовиків. 

Окрім того, Соломчук зазначив, що фракція "Слуга народу" не розглядатиме законопроєкти щодо амністії окупантів, які внесли до Ради політсила "Опозиційна платформа – За життя", а також "Опозиційний блок", що не пройшов до парламенту IX скликання.

"Нас не цікавлять їхні законопроєкти", – наголосив нардеп.

Він вважає, що коли Україна поверне Донбас, усі бойовики швидко втечуть на Росію.

"І нехай там думають, що з ними (бойовиками, – ред.) робити", – додав Соломчук.

Також політик зауважив, що наразі у фракції обговорюються проєкти за "формулою Штайнмайєра", амністією, особливим статусом. Спікером щодо цієї проблематики обрали нардепа Богдана Яременка.

"Все обговорюється на рівні керівництва, але такі новини краще повідомляти, коли буде опрацьована модель. Щоб щось вийшло, потрібно пропрацювати. Це як з обміном полоненими, іноді потрібна тиша", – розповів Соломчук.

Нагадаємо, 1 жовтня представник України у тристоронній контактній групі (ТКГ) із врегулювання ситуації на сході України Леонід Кучма підписав "формулу Штайнмайєра".

Рейтинг: 
Голосов пока нет

Добавить комментарий