Новости Луганщины

25 мільйонів гривень заборгованості із заробітної плати шахтарям погашені за особистого втручання Юрія Гарбуза

27.09.16
9:55
0
3
Новости Луганщины: 25 мільйонів гривень заборгованості із заробітної плати шахтарям погашені за особистого втручання Юрія Гарбуза

За результатами перемовин між головою облдержадміністрації – керівником обласної військово-цивільної адміністрації Юрієм Гарбузом та керівництвом державного підприємства «Держвуглепостач» перераховано 25 мільйонів гривень на рахунки ДП «Лисичанськвугілля» та «Первомайськвугілля» – 10 та 15 мільйонів, відповідно, за відвантажене з луганських шахт вугілля.

Необхідність втручання обласної влади виникла після низки акцій протесту з боку працівників шахт, які відбулись у серпні-вересні, та були пов’язані із накопиченням заборгованості із заробітної платишахтарям державних підприємств.

«Сьогодні співробітники вже отримали реальні гроші. Питання забезпечення стабільної роботи шахт та вуглевидобувної галузі в регіоні й надалі залишатиметься одним з пріоритетів роботи обласної влади, оскільки від сталої роботи галузі залежить енергетична безпека, як нашого краю, так й держави в цілому» – зауважив очільник області.

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Рейтинг: 
1
Средняя: 1 (1 голос)

Добавить комментарий